ŠKODA APKOPE

Škoda serviss "VAG serviss" Dārzciemā nodrošina pilnu Škodas automašīnu apkopi, diagnostiku un remontu ievērojot rūpnīcas noteiktos standartus. Škodas apkopē tiek izmantotas kvalitatīvas detaļas, reglamentētas eļļas markas. 

skoda serviss
Škoda serviss Rīgā

Jūsu ŠKODA apkope ir ļoti svarīgs posms mašīnas ilgmūžībai bez remonta. Kāpēc nepieciešama plānota apkope? Katrai rezerves daļai ir savs resurss. Neatkarīgi no tā, cik uzmanīgi jūs vadāt automašīnu, detaļas nolietojas un tehniskie šķidrumi zaudē savas īpašības.

Ja veicat nomaiņu plānotā veidā, negaidot, kamēr mezgli un agregāti pārstāj pildīt savas funkcijas, tad tas maksās lētāk un būs jāpavada mazāk laika autoservisa.

Ja jūs ignorējat plānoto nomaiņu, tā beigsies ar nopietnu bojājumu ka rezultāts Jūsu ŠKODA remonts, kuru izmaksas būtiski ietekmēs jūsu budžetu. Katras detaļas kalpošanas laiku regulē ražotājs.

Ja šo rezerves daļu izmantojat norādītajā laikā, jūs riskējat nokļūt nepatīkamā situācijā uz ceļa.

Ja vēlaties, lai jūsu ŠKODA nekad nepieviltu uz ceļa, nevajadzētu ignorēt plānotās tehniskās apkopes un pārbaudes. Jūsu ŠKODA remonts nebūs nepieciešams, ja savlaicīgi veiksiet regulārs apkopes.

skoda serviss riga
Škoda serviss Dārzciemā

Reglamentēta apkopes un tehniska apskate:

Obligātās plānotās pārbaudes jāveic ik pēc 2 gadiem vai 20 tūkstoši reizes. Tomēr ir ieteicama arī ikgadēja un sezonāla apkope. Tā ir garantija, ka nevienas minūtes sadalījums netiks atstāts bez uzmanības.Tehnisko pārbaužu ietvaros tiek veiktas šādas darbības:

  • eļļas nomaiņa dzinēja, transmisijas mezglos, pārnesumkārbā;
  • salona, gaisa, degvielas filtru parbaude un nomaiņa;
  • aizdedzes un kvēlsveču  pārbaude un maiņa;
  • riepu, stikla tīrītāju slotiņu pārbaude un maiņa;
  • dzesēšanas šķidruma maiņa;
  • tehnisko šķidrumu līmeņa pārbaude;
  • bremžu sistēmas pārbaude;
  • visu sistēmu diagnostika.
  • ritošās daļas pārbaude

Pēc pārbaudes tiek sagatavot pārbaude protokols kuru izvērtē remont zonas vadītājs. Balstoties uz iegūtiem datiem nosaka automašīnas stāvoklis. Ja tiek konstatēta novirzes, bojājumi vai nepilnvērtības remonta zonas vadītājs sastāda remonta plānu ar izmaksām defektu novēršanai. Visi darbi savlaicīgi tiek saskaņoti ar auto īpašnieku.  

Ja jūs meklējat autoservisu, kurā jūs varat veikt savas ŠKODA apkopi, tehnisko pārbaudi un remontu par pieņemamu cenu, "Autosaimnieks"vienmēr ir jūsu rīcībā.