VW SERVISS

Ja jums pieder VW auto markas automašīna, jūs izbaudāt šī transporta līdzekļa ērtības, ātrumu un uzticamību katrā braucienā. Lai vienmēr tā būtu, automašīnu regulāri, ka pie zobārsta vismaz 2 reizes gadā, jāatved uz mūsu VW servisu Darzciemā . Tieši šim nolūkam ir nepieciešama regulāra plānotā īpaša VW apkope.

vw serviss riga
VW serviss Rīgā

Jūsu VW serviss ir ļoti svarīgs posms mašīnas ilgmūžībai bez remonta. Kāpēc nepieciešama plānota apkope? Katrai rezerves daļai ir savs resurss. Neatkarīgi no tā, cik uzmanīgi jūs vadāt automašīnu, detaļas nolietojas un tehniskie šķidrumi zaudē savas īpašības.

Ja veicat nomaiņu plānotā veidā, negaidot, kamēr mezgli un agregāti pārstāj pildīt savas funkcijas, tad tas maksās lētāk un būs jāpavada mazāk laika autoservisa.

Ja jūs ignorējat plānoto nomaiņu, tā beigsies ar nopietnu bojājumu ka rezultāts Jūsu VW remonts. Remonta izmaksas var būtiski ietekmēs jūsu budžetu. Katras detaļas kalpošanas laiku regulē ražotājs.

Ja šo rezerves daļu izmantojat ārpus norādītajā laikā, jūs riskējat nokļūt nepatīkamā situācijā uz ceļa.

Ja vēlaties, lai jūsu VW nekad nepieviltu uz ceļa, nevajadzētu ignorēt plānotās tehniskās apkopes un pārbaudes. Jūsu VW remonts nebūs nepieciešams, ja savlaicīgi veiksiet regulārs apkopes.

Reglamentēta apkopes un tehniska apskate:

Obligātās plānotās pārbaudes jāveic ik gadu vai pēc nobrauktiem 10 tūkstošiem km. Tomēr ir ieteicama arī ikgadēja un sezonāla apkope. Tā ir garantija, ka nevienas minūtes sadalījums netiks atstāts bez uzmanības.Tehnisko pārbaužu ietvaros tiek veiktas šādas darbības:

  • eļļas maiņa motorā un pārnesumkārbā;
  • gaisa un degvielas filtru nomaiņa;
  • aizdedzes sveču nomaiņa;
  • riepu, stikla tīrītāju slotiņu nomaiņa;
  • dzesēšanas šķidruma nomaiņa;
  • tehnisko šķidrumu līmeņa pārbaude;
  • bremžu kluču nomaiņa;
  • visu sistēmu diagnostika.

Ja jūs meklējat autoservisu, kurā jūs varat veikt savas VW apkopi, tehnisko pārbaudi un remontu par pieņemamu cenu, "Autosaimnieks"vienmēr ir jūsu rīcībā.