Autoservisa pakalpjumi

Laipni lūdzam pie mums AUTOSAIMNIEKS ! Jauna līmeņa auto tehniskais centrs.

Tehnisko centru AUTOSAIMNIEKS izveidoja pēcpārdošanas speciālisti. Daudzu gadu laikā strādājot ar vācu zīmoliem, mēs esam ieguvuši plašu pieredzi un zināšanas, un tas ļāva mums pieaicināt kvalificētus speciālistus. Mūsu eksperti ir pamats visdrosmīgāko ideju īstenošanai. Mūsu komandu vieno vēlme strādāt kvalitatīvi, individuāli tuvināties komunikācijai un jūsu problēmu risināšanai. Saskaņā ar diagnozi mēs sniedzam nepieciešamos ieteikumus jūsu automašīnas turpmākai apkopei.

Galvenais, uz ko mēs tiecamies, ir visaugstākā kvalitāte.

Tehniskais centrs AUTOSAIMNIEKS sniedz garantiju darbu veikšanai. Mūsu veikalā varat iegādāties visu nepieciešamo automašīnas remontam. Ja nav rezerves daļu, jūs varat tās pasūtīt mūsu noliktavā, un mēs tās piegādāsim pēc iespējas ātrāk.

Remonta laikā mēs nodrošinām slēgtu, apsargātu autostāvvietu.

Mēs cenšamies organizēt darbu tā, lai mūsu klientiem būtu ērti un viņi justos draudzīgā atmosfērā.

Lai ietaupītu laiku un plānotu darba dienu, mēs iesakām iepriekš norunāt diagnostiku, remontu vai apkopi pa tālruni, rakstīt uz pastu vai pasūtīt zvanu, lai saņemtu atsauksmes, un mēs sazināsimies ar jums izdevīgā laikā.

Mūsu meistari pēc iespējas īsākā laikā atradīs sarežģītāko jautājumu risinājumus un apmierinās visas jūsu automašīnas vajadzības. Mēs augstu vērtējam jūsu laiku un rūpējamies par jūsu ērtībām, tāpēc, jo īpaši jums, mēs esam izveidojuši mājīgu atpūtas zonu, kurā jūs varat atpūsties un atpūsties, skatoties labu filmu vai spēlējot, kamēr jūsu automašīna gatavojas jaunai dzīvei.

Mēs esam jauns un ambiciozs uzņēmums, mūsu vārds ir jūsu pozitīvās emocijas un ilgais automašīnas serviss. Mēs neveicam lielu pārbaudi un neizgudrojam problēmas no nulles, mēs tiecamies uz augstas kvalitātes klientu apkalpošanu.

Mūsu devīze ir izcilība, drošība, izcilība.

Izcilība ir pieredze. Un tie nav tukši vārdi. Mūsu meistari izceļas ar pieredzi darbā ar šo konkrēto automašīnu kategoriju, viņi zina visus jūsu automašīnu smalkumus un noslēpumus un ir speciālisti ar asu prātu.

Drošība - drošība. Vissvarīgākais uz ceļa ir pārliecība par savu automašīnu. Mūsu meistari strādā jūsu sirdsmiera labā. Pametot AUTOSAIMNIEKS , jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu dzelzs draugs jūs nenolaidīs.

Izcilība ir izcilība. Lielisks serviss, kvalitatīvs serviss, individuāla pieeja
Kas mums visiem pietrūka modernajā automobiļu centru tirgū. Tas ir tas, ko mēs pārspējam pārējos !!!
Veiksmīga darba laikā AUTOSAIMNIEKS ieguva nenovērtējamu pieredzi un pateicīgus automašīnu īpašniekus, par kuriem
Mūsu klientu atsauksmes.