Ātrumkārbu remonts

Automātiskā pārnesumkārbas remonts var būt nepieciešams jebkurai automašīnai, kuras krājumā ir "mašīna", tas ir tikai laika jautājums. Problēmas ar automātisko pārnesumkārbu var identificēt neatkarīgi.

Galvenās pazīmes, kas norāda uz automātiskās pārnesumkārbas darbības traucējumiem:

Mašīnu saraustīti un saraustīti, mainot pārnesumus;
Automašīna sāk braukt tikai ar vienu pārnesumu, un parasti tā ir 3. pakāpe;
Pārslēdzot pārnesumus, palielinās motora apgriezieni;
Pārvietošanas poga nepārvietojas;
Motora nodalījumā bija dzirdamas svešas trokšņa skaņas;
Uz paneļa iedegas automātiskās transmisijas nepareizas darbības simbols.
Ja atrodat vienu vai vairākus no uzskaitītajiem simptomiem, nekavējoties neaizkavējiet un sazinieties ar autoservisu.

Automātiskās kārbas remonts sastāv no vairākiem galvenajiem posmiem:

1. Diagnostika. Pirms jebkura automašīnas elementa remonta uzsākšanas ir jāveic diagnostika. Ja transportlīdzeklis ir ceļā, kapteinis var ar to mazliet braukt, pievēršot uzmanību automātiskās pārnesumkārbas skaņām un uzvedībai braukšanas laikā. Tādā veidā var noteikt, vai nav pārnesumu, vai, pārslēdzot pārnesumus, ir saraustīti, vai notiek kavēšanās.

2. "Mašīnas" noņemšana un analīze. Pēc vizuālas diagnostikas automātiskā pārnesumkārba tiek demontēta, mazgāta un izjaukta. Pēc tam tiek veikta traucējummeklēšana, kuras laikā tiek identificēti kastes elementi un komponenti, kas jāmaina.

3. Darba koordinēšana. Būvuzņēmējs un pasūtītājs vienojas par autoservisa meistara sastādīto darba plānu. Papildus plānam jāapstiprina darbu izmaksas, rezerves daļas un termiņi.

4. Automātiskās pārnesumkārbas savākšana un uzstādīšana. Pēc visu nepieciešamo remonta darbu pabeigšanas kaste ir samontēta. Šis process ilgst vidēji 1-3 dienas. Uzstādīšana prasa vairākas stundas, atkarībā no automātiskās transmisijas veida un automašīnas modeļa.

5. Ielaušanās. Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, automātiskās transmisijas remonta posms. Pēc uzstādīšanas galvenais uztvērējs velmējas automašīnā, brauciena laikā pievēršot uzmanību automātiskās pārnesumkārbas darbībai. Šajā posmā tiek pārbaudīts: pārnesumu pārslēgšanas kvalitāte, griezes momenta pārveidotāja bloķēšana. Tiek novērtēta arī šķidrumu temperatūra un citi parametri.

Mūsu autoservisā augsti kvalificēti meistari ātri un profesionāli veiks Audi automašīnu automātiskās pārnesumkārbas diagnostiku un nepieciešamības gadījumā remontu. Lai iegūtu konsultāciju, zvaniet uz norādītajiem numuriem.