Degvielas sistēmas remonts  Rīgā

Degvielas sistēma nodrošina degvielas glabāšanu un piegādi motoram. VAG serviss izmantojot specializētus diagnostikas skenerus un citu aprīkojumu var precīzi noteikt vai  degvielas sistēmā darbojās bez taucējumiem.

Galvenie degvielas sistēmas darbības traucējumu simptomi:

  • · Palielināts degvielas patēriņš. Droši vien vienkāršākā un acīmredzamākā zīme, ka kaut kas notiek nepareizi;
  • · Motors slikti ieslēdzas vai vispār nesākas ar vērpšanas starteri;
  • · No izplūdes caurules sāk izplūst melni dūmi;
  • · Salonā bija degvielas smaka;
  • · Nospiežot gāzes pedāli, motors nepalielina ātrumu;
  • · Instrumentu panelī iedegas īpašs indikators;
  • · Piles paliek zem pārsega.
degvielas sistēmas remonts riga
degvielas sistēmas remonts riga

Ja jūs ilgāku laiku nevarat iedarbināt savu auto, nemēģiniet to iedarbināt atkal un atkal. Pat ja motors neatsāk darboties, nepareizas darbības dēļ var rasties nopietnāki bojājumi, piemēram, vārstu vai virzuļu defekts. Noteikti paskatieties zem motora nodalījuma un pārliecinieties, ka tur viss ir sauss un nav jūtama spēcīga degvielas smaka. Degvielas noplūde ir ļoti bīstama lieta. Ugunsgrēks var notikt jebkurā laikā, un automašīna izdeg vidēji 3 minūtēs.

Ja ir melnu dūmi un palielināts degvielas patēriņš, pastāv liela varbūtība, ka liels daudzums nesadegošās degvielas nokļūst pašā cilindrā. Šajā gadījumā no cilindra pārpildīšanas ar degvielu, palaišanas laikā var notikt hidraulisks trieciens, kas novedīs pie dzinēja kapitāla remonta.

Ja rodas iepriekšminētās situācijas, iesakām pēc iespējas ātrāk un labāk iekļūt autoservisā, izmantojot evakuatoru, lai novērstu nelaimes gadījuma iespēju. Mēs ļoti iesakām pašiem neremontēt degvielas sistēmu, ja neesat autoservisa speciālists. Informācijas un pieredzes trūkuma dēļ remondarbi var tik veikti pavirši ar nopietnām sekām. 

Autoservisā strādā tikai profesionāli speciālisti ar lielu pieredzi. Izmantojot īpašu mūsdienīgu aprīkojumu, viņi ātri un precīzi veiks sākotnējo diagnostiku. Identificēs esošo problēmu un sastādīs remonta plānu, kas jums tiks iesniegts apstiprināšanai.

degvielas sistemas remonts
degvielas sistemas remonts

Lai saņemtu konsultāciju vai reģistrētos mūsu autoservisam, zvaniet uz norādītajiem numuriem.