Dzinēja remonts

Dzinēja remonts VAG autoservisa Dārzciemā. Dzinējs ir automašīnas "sirds", tāpēc tā remonts ir ļoti grūts uzdevums, kas prasa augstu profesionalitāti un lielu pieredzi. Pirmais solis motora remonta veikšanā ir datora diagnostika, kuru izmanto, lai pārbaudītu dažādu sistēmu darbību un identificētu esošās problēmas. Pēc tam, pamatojoties uz iegūtajiem datiem, tiek sastādīts remonta plāns.

dzineja remonts vw
Dzinēja remonts Audi Dārzciemā

Dzinēja remontu var iedalīt 3 veidos:

  • Pašreizējais remonts. Tas ietver nelielu motora kļūmju novēršanu, kas rodas darbības laikā.
  • Vidējs remonts. Šeit notiek nolietoto detaļu (skrūvju cilindru bloku galvu) nomaiņa vai remonts, kamēr motors tiek daļēji izjaukts.
  • Kapitālais remonts. Veicot šāda veida remontu, tiek pilnībā diagnosticēta visas motora sistēmas un atjaunotas visas ekspluatācijas īpašības. Šādus remontus var iedalīt šādos posmos: demontāža, motora demontāža, problēmu novēršana, nolietoto detaļu nomaiņa, jaunu sastāvdaļu izvēle. Pēc remonta darbiem motors tiek salikts un uzstādīts, pēc tam visi parametri tiek regulēti un noregulēti.
    Lai palielinātu motora kalpošanas laiku un nesasniegtu kapitālo remontu, ievērojiet dažus svarīgus profilakses noteikumus:

Regulāri un savlaicīgi nomainiet eļļu un eļļas filtru motorā. Laika gaitā eļļā nonāk atkritumu daļiņas, kas pasliktina tās kvalitātes īpašības. Filtrs arī nodilst. Sakarā ar visu to nenotiek detaļu vajadzīgajā tilpumā eļļošana un tiek radīta berze, kas nelabvēlīgi ietekmē atsevišķus elementus.Izmantojiet tikai augstas kvalitātes oriģinālo eļļu, kas piemērota konkrētas markas automašīnai. Izmantojot zemas kvalitātes eļļu, motorā var veidoties eļļas aizbāžņi, kuru dēļ šķidrums nespēs sasniegt dažas detaļas, un tas novedīs pie to ātra nodiluma.

Pārraugiet degvielas un gaisa filtru stāvokli. Mainiet tos saskaņā ar automašīnas ražotāju noteikumiem vai agrāk, ja pamanāt nepareizu darbību. Neskatoties uz to, ka filtri nepavisam nav dārgi, tie var novērst nopietnu kaitējumu.
Ja ir ārēji trokšņi un skaņas, nekavējoties vadiet automašīnu diagnozes noteikšanai. Ja atrodat nelielas darbības traucējumus, noņemiet tos, neaizkavējot laiku, pretējā gadījumā mazas problēmas ātri pārvēršas par lielām.
Rūpīga darbība ir labākā aizsardzība pret nopietniem motora bojājumiem. Jebkuram motoram nepatīk pēkšņi grūdieni braukšanas laikā, pastāvīga asa bremzēšana un ātrs paātrinājums. Izvēloties eļļu, jāņem vērā tās sezonālās īpašības, jo vasaras eļļa atšķiras no ziemas eļļas. Ja iespējams, ziemā izvairieties no īsiem braucieniem. Pēc ilgas uzturēšanās īss brauciens ziemā izraisa motora koroziju.
Mūsu autoservisā tiek veikts jebkurš Audi motora remonts. Profesionāli speciālisti izstrādās individuālu problēmu novēršanas plānu.