Stūres reikas remonts

Stūres mehānisma, reikas remonts Rīgā.

Stūre mūsdienu automašīnā ir diezgan sarežģīta iekārta, kas sastāv no vairākiem elementiem. Pateicoties stūres sistēmai, automašīna iegūst manevrēšanas spēju, bet vadītājs - spēju viegli vadīt transportlīdzekli. Precizitāte ir vissvarīgākais parametrs stūres sistēmā. Jebkura, pat vismazākā kļūme stūres vadībā var izraisīt nopietnas sekas uz ceļa. Tāpēc, pamanot dīvainības un darbības traucējumus stūres ratā braukšanas laikā, jums nekavējoties jāsazinās ar autoservisu. Šajā gadījumā ieteicams nebraukt pašam, bet gan izmantot autoevakuatoru, lai neizraisītu satiksmes negadījumu. Reikas remonts vidēji aizņem 1-2 darba dienas.

reikas remonts vw
Reikas remonts Audi

Lai saprastu, kurā konkrētā stūres sistēmas elementā radās darbības traucējumi, jāveic kompetenta un rūpīga diagnoze. Pastāv vairākas acīmredzamas pazīmes, pēc kurām ikvienam automašīnas īpašniekam var rasties aizdomas par stūres sistēmas bojājumu.

Galvenie stūres darbības traucējumu simptomi:

 • · Pagriežot stūres stieni, parādās saraustīti saīsinājumi;
 • · Stūres pagriešana vienā virzienā ir grūtāka nekā otrā;
 • · Ritenim ritot, parādās ārējs troksnis un klauvē, pat ja automašīna stāv, var parādīties duncis un vibrācija;
 • · Ritinot, stūre sāk kavēties;
 • · Strauji samazinās šķidruma daudzums stūres pastiprinātāja rezervuārā.
  reikas remonts vw
  Reikas remonts VW

Lai nākotnē novērstu bojājumus stūres elementiem, jums jāzina visbiežāk sastopamie cēloņi, kas izraisa darbības traucējumus.

 • · Sistēmas sastāvdaļu atteice vai deformācija. Pērkot lētas detaļas, nerēķinieties ar to ilgu kalpošanas laiku. Izmantojiet augstas kvalitātes oriģinālās detaļas no uzticamiem ražotājiem;
 • · Agresīva automašīnas darbība noved pie biežiem bojājumiem ne tikai stūres vadībā, bet arī citās transportlīdzekļa sistēmās;
 • · Nekavējoties veikt eļļas maiņu stūres pastiprinātāja tvertnē;
 • · Regulāras apkopes ignorēšana. Automašīnu profilaktiskās pārbaudes agrīnā stadijā palīdz noteikt problēmas dažādās sistēmās, kas ļaus ietaupīt naudu un laiku.

Mūsu servisa centrā pieredzējuši amatnieki profesionāli diagnosticēs un salabos stūres sistēmu. Mūsdienu aprīkojums un mūsu pašu rezerves daļu noliktava ietaupa jūsu laiku.

stures mehanisma remonts audi
Stūres mehānisma remonts Audi