Ritošās daļas remonts

Ritošās daļas remonts Rīgā.

Automašīnas šasija sastāv no riteņiem, sijas, priekšējās un aizmugurējās piekares elementiem. Šī sistēma ir praktiski visvairāk neaizsargāta no apkārtējās vides ietekmes, kā rezultātā tā tiek pastāvīgi pakļauta nodilumam. Ritošās daļas defekts bojā citas transportlīdzekļa sistēmas un samazina braukšanas komfortu. Ritošas daļas remonts ir viens no mūsu pamatvirzieniem. 

rotošās remonts
rotošās remonts

Lai novērstu nopietnus šasijas bojājumus, neaizmirstiet regulāri veikt plānoto apkopi un savlaicīgi labot nelielus darbības traucējumus. Ritošās ritošās daļas tehniskās apkopes vidējais nobraukums ir 10–15 tūkstoši km.

Galvenie šasijas darbības traucējumu simptomi:

  • Braukšanas laikā automašīna sāka braukt uz sāniem;
  • Riepas nolietojas nevienmērīgi;
  • Pagriezienos, automašīnas priekšā vai aizmugurē parādās svešas, neierastas skaņas;
  • Stūre "karājas", pārāk brīvi griežas;
  • Pārvietojot mazus šķēršļus uz ceļa (piemēram, ātruma izciļņiem), motora nodalījumā parādās grabošas skaņas vai dauzoņi;
  • Kustības laikā neraksturīgas vibrācijas uz stūres;
  • Ir novērojama tehnisko šķidrumu noplūde.

Ievērojot šīs pazīmes automašīnā, jums tuvākajā laikā jāsazinās ar autoservisu, lai uzzinātu un pēc tam novērstu problēmu. Jo ilgāk ievelkas remonts un auto tiek ekspluatētas ar defektiem, jo ātrāk un nopietnāk attīstās sākotnējie darbības traucējumi un palielinās risks radīt nepatīkamas situācijas uz ceļa.

Kā notiek šasijas , ritošās daļas diagnostika un remonts?

Šasijas remonts sākas ar automašīnas diagnostiku uz īpaša stenda un vizuālu pārbaudi. Meistars pārbauda bremžu kluču un disku nodiluma pakāpi, pārbauda, ​​vai nav bojātas atbalsta gumijas, amortizatori, rumbas gultņi, sviras, un novērtē, vai stūres uzgaļos nav brīvkustības. Vizuālās pārbaudes beigās tiek veikta datoru diagnostika. Pēc visu darbības traucējumu atklāšanas speciālists sastāda remonta plānu un tāmi, kas tiek saskaņota ar klientu. Kad dokumentācija remontam ir pabeigta, mehāniķis uzsāk remontdarbus. Pēc remonta tiek veikta gala pārbaude, ka arī testa brauciens, lai pārliecinātos, ka visas pieteiktās sūdzības ir novērstas.

Ja jums ir aizdomas par darbības traucējumiem automašīnā, nāciet uz mūsu autoservisu. Mums ir viss nepieciešamais modernais aprīkojums precīzai diagnostikai un kvalitatīvam remontam. Plaša rezerves daļu noliktava un profesionāli amatnieki ietaupīs jūsu budžetu un laiku.