Transmisijas remonts

Transmisija automašīnā ir nepieciešama, lai pārsūtītu mehānisko enerģiju no motora uz riteņiem. Sistēma sastāv no daudziem elementiem un komponentiem, kuru sadalīšana novedīs pie tā, ka transportlīdzekļa normāla kustība nav iespējama.

Neskatoties uz to, ka transmisijas sistēma ir pietiekami uzticama un paredzēta ilgam kalpošanas laikam, nepareiza automašīnas darbība, agresīva braukšana, pēkšņa iedarbināšana, ārkārtēja bremzēšana vai pastāvīga braukšana pa nelīdzenu reljefu var izraisīt priekšlaicīgu jebkura elementa nodilumu.

Lai nodrošinātu normālu transmisijas darbību, regulāri jāapmeklē plānotā tehniskā apkope un jāveic regulāras pārbaudes. Šādas darbības ļauj nepalaist garām nelielas problēmas un savlaicīgi tās novērst, tādējādi nodrošinot stabilu sistēmas darbību.

Kad ir nepieciešams sazināties ar autoservisu?

Apsveriet galvenās pārvades kļūmes pazīmes:

· Ārēju trokšņu parādīšanās, braucot ar neitrālu ātrumu. Bieži vien šī situācija nozīmē, ka detaļas ir nolietojušās.

· Pārnesumu pārslēgšanas laikā mainās braukšana, parādās vibrācijas, automašīna sāk mest.

· Eļļas noplūde - nepārprotams iemesls nekavējoties sazināties ar autoservisu. Nepietiekamas smērvielas dēļ komutācijas sistēmas detaļām ir straujš nodilums, kas var izraisīt nopietnus bojājumus.

· Degšanas smakas parādīšanās norāda uz eļļas pārkaršanu un tās zemo līmeni, kas savukārt noved pie sistēmas elementu pārkaršanas.

· Grūtības ar pārslēgšanu. Šī situācija rada arī zemu pārnesumu eļļas līmeni.

Nāciet uz mūsu Vagger automašīnu servisu, ja automašīnā atrodat vienu vai vairākus no šiem simptomiem. Aprīkojot mūsu tehnisko centru ar modernu aprīkojumu un mūsu pašu rezerves daļu noliktavu, kā arī profesionālu amatnieku personālu, mēs varam veikt transmisijas un visas automašīnas augstas kvalitātes diagnostiku un profesionālu remontu.

Zvanot uz numuriem, kas norādīti vietnē, jūs varat reģistrēties diagnostikai un remontam, kā arī saņemt padomu.